Získajte viac peňazí z prevádzky eshopu
vďaka komplexnému
účtovnému servisu

Ušetríme vám čas, nervy aj peniaze. Prevádzkovateľom internetových obchodov prinášame spoľahlivé a overené účtovné služby. Venujte sa obchodu. O všetko ostatné sa postaráme my.

Telefonická konzultácia ZDARMA

Povedzte nám o vašom podnikaní a získajte viac než len súlad medzi online biznisom a daňovou stratégiou.

Súhlasím so spracúvaním poskytnutých údajov.

Ako funguje spolupráca

1. Zavoláme vám

Vyplňte krátky formulár v hornej časti stránky a kliknite na tlačidlo "Odoslať". Budeme vás telefonicky kontaktovať, aby sme zistili, s akými výzvami sa stretávate, v akej kondícii je váš biznis, či a koľko máte zamestnancov, koľko v priemere máte účtovných položiek a ďalšie informácie o vašom podnikaní. Rozhovor nám zaberie zhruba 10 - 15 minút.

2. Pripravíme vám cenovú ponuku

Na základe informácií o vašej spoločnosti a vašom podnikaní, ktoré nám poskytnete, vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. Prinášame riešenia, ktoré vedú k lepšej a efektívnejšej prevádzke podniku a tiež včasnému plneniu vašich účtovno-daňových povinností.

3. Podpíšeme zmluvu

V prípade, že vám naša ponuka bude dávať zmysel a vy sa rozhodnete využiť príležitosť pre efektívnejšiu prevádzku vášho podnikania, pristúpime k podpisu zmluvy. Nemusíte nikam chodiť. Pripravené zmluvné dokumenty na podpis vám pošleme poštou a vy nám ich podpísané pošlete späť.

4. Preberieme účtovnú agendu

Po prijatí podpísanej zmluvy v spolupráci spolu s vami preberieme účtovnú agendu od vášho súčasného účtovníka (osobne, elektronicky, poštou). Zabezpečíme aby všetko prebehlo bez zbytočných zdržaní a okamžite pokryjeme vedenie účtovnej agendy aj ďalšiu komunikáciu s úradmi.

5. Naštartujeme našu spoluprácu

Prejdeme si vaše účtovníctvo a výkazy, aby sme zistili, v akom stave sa nachádza. Spravidla celý proces trvá maximálne 2 týždne. Určite si istú dobu budeme volávať častejšie, aby sme mali všetky informácie a vy potrebný prehľad. Spoločnými silami to iste hravo zvládneme.

Aká je cena?

Koľko za vaše účtovné služby zaplatím?

Pripravíme vám cenovú ponuku

Cenu účtovných služieb vám pripravíme na mieru vášho biznisu a vy budete platiť iba za to, čo skutočne potrebujete. Vyplňte krátky formulár v hornej časti stránky a kliknite na tlačidlo "Odoslať". Budeme vás telefonicky kontaktovať.

Prečo zveriť účtovanie eshopu nám?

Máme za sebou bohaté niekoľko ročné skúsenosti s vedením účtovníctva menších aj väčších eshopov. Náš servis nespočíva iba v automatickom spracovaní účtovných položiek, ale v individuálnom prístupe, ekonomickom poradenstve a podpore pri rozhodovaní v ekonomických procesoch.

S našim servisom máte k dispozícii dôležité informácie pre kvalifikované obchodné rozhodnutia a financie pod kontrolou. Vy sa môžete naplno venovať biznisu, o účtovníctvo sa vám postaráme my.

 • účtovné poradenstvo v cene
 • nemusíte nikam chodiť, všetko vyriešime na diaľku
 • upozorníme vás na všetky dôležité daňové a odvodové termíny
 • neúčtujeme si žiadne skryté poplatky
 • priebežne vás o všetkých dôležitých náležitostiach informujeme

Pri vedení účtovníctva eshopov zabezpečujeme:

 • importy účtovných dokladov (nie je potrebné všetky dokumenty zbytočne tlačiť a posielať poštou k spracovaniu)
 • exporty z účtovníctva (prevodné príkazy, knihy pohľadávok a záväzkov, ako aj iné užitočné zostavy podľa požiadaviek klienta – štruktúra pohľadávok/záväzkov, zoznamy neplatičov a pod.)
 • vzdialený prístup do účtovníctva v prípade, že chcete mať online prehľad
 • v prípade obchodovania so zahraničím a vzniku povinnosti registrácie na DPH v iných krajinách vieme zabezpečiť / sprostredkovať podávanie daňových priznaní k DPH v cudzích krajinách
 • spracovanie analytických výstupov z účtovníctva, kde využívame naše skúsenosti a know-how pri účtovaní eshopov
 • poradenstvo v súvislosti so skladovým hospodárstvom, riadením skladov a nastavením skladových procesov
 • " Spýtajte sa nás na referencie, radi vám ich poskytneme. "