Ponuka služieb

Vyznáme sa v účtovníctve a daniach

Nechajte vaše účtovníctvo na nás a vy sa naplno venujte svojmu ponikaniu. Rozumieme daňovému systému. Poznáme postupy finančných úradov. Vieme, ako ochrániť vaše finančné záujmy.

Vedenie účtovníctva

Kompletné vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, daňová evidencia, kontrola účtovníctva minulých období, rekonštrukcia účtovníctva, archivácia dokladov atď.

Spracovanie miezd

Personalistika, kompletné vedenie mzdového účtovníctva, riešenie problémov so zamestnancami, zasielanie výkazov, príprava podkladov pre kontroly vrátane zastupovania pred úradmi.

Ekonomické poradenstvo

Vypracovanie účtovnej analýzy, optimalizácia procesov, zefektívnenie produktivity, zlepšenie hospodárskej situácie, návrh riešení na mieru daného podnikateľského subjektu.

Zakladanie a zmeny v s.r.o.

Rýchle a spoľahlivé založenie spoločností alebo zmeny v existujúcich spoločnostiach, presne podľa vašich požiadaviek. Vrátane bezplatného poradenstva pri zakladaní a zmenách v s.r.o.

V čom sa dobre vyznáme

Spoľahnite sa na nás v oblastiah od organizácie obchodných činností, riadenia zásob, výroby, vedenia účtovníctva, reportingu a podpory v rozhodovacích procesoch.

97%
Účtovníctvo
95%
Dane
96%
Mzdy
87%
Personalistika

Vyplňte kontaktný formulár

a my vám pošleme nezáväznú cenovú ponuku na spoľahlivé a overené účtovné služby.
Vyžiadať cenovú ponuku